Dvouřadá válečková ložiska s plným počtem val. těles

Dvouřadé válečkové ložisko s plným počtem válečků
Válečková ložiska s plným počtem válečků jsou vhodná pro střední otáčky. Provedení s maximálním možným počtem válečků bez použití klece výrazně navyšuje únosnost ložiska, na druhou stranu ložiska s klecí jsou vhodná pro mnohem větší otáčky. 
 
Při zachování únosnosti a délky životnosti je tedy možné použít menší a lehčí ložisko s plným počtem válečků. 
Tato vysoce únosná ložiska se vyrábějí v otevřeném i těsněném provedení. Těsněný typ dvouřadých válečkových ložisek s plným počtem válečků je často používaný u stavebních strojů. Tato ložiska mají optimalizovanou vnitřní konstrukci pro nízké rychlosti a vysoké zatížení. Ložiska jsou namazána a chráněna krytkami, mají mazací drážku a otvory pro domazávání. Vyrábějí se také s antikorozní úpravou povrchu pro náročná prostředí.

Tři různá provedení nezakrytých ložisek: 

NNCF - tato ložiska jsou dvouřadou verzí ložisek NCF. Mají tři nákružky na vnitřním kroužku a jeden nákružek na vnějším kroužku. Mají pojistný kroužek ve vnějším kroužku na opačné straně vzhledem k nákružku. Pojistný kroužek by během provozu neměl být axiálně zatížen. 
 
RS-48E4, RS-49E4 – dvouřadý vnější kroužek s nákružkem uprostřed, dva samostatné vnitřní kroužky s nákružky. Vnější a vnitřní kroužky jsou neoddělitelné, protože na stranách vnějšího kroužku jsou dva pojistné kroužky, které drží ložisko pohromadě. Mohou vyrovnávat axiální posunutí hřídele vzhledem k tělesu v obou směrech. 
 
RSF-48E4, RSF-49E4 - dvouřadý vnější kroužek bez nákružků, dvouřadý vnitřní kroužek se třemi nákružky. Vnější a vnitřní kroužky jsou neoddělitelné, protože uprostřed vnějšího kroužku je pojistný kroužek, který drží ložisko pohromadě. Ve středu vnějšího kroužku je mazací drážka a mazací otvory.

Ložiska s těsněním 

RS-50 mají dvoudílný vnitřní kroužek s nákružky, který je držen pohromadě pojistným kroužkem a jeden nákružek uprostřed dvouřadého vnějšího kroužku. Tato ložiska mají na obou stranách kontaktní těsnění z polyuretanu a jsou naplněna vysoce kvalitním plastickým mazivem s dobrými antikorozními vlastnostmi. Mazivo je možné doplňovat díky mazací drážce a mazacím otvorům ve vnitřním kroužku. Ložiska mají vysokou únosnost a odolnost vůči náročným podmínkám – použití zejména u stavební techniky.
 
Řady ložisek: NNCF, RS-48E4, RS-49E4, RSF- 48E4, RSF-49E4, RS-50, RS-50NR (NSK), NAS 50.. (IKO)

Podrobnosti si můžete prohlédnout / stáhnout zde:

Dvouřadá válečková ložiska s plným počtem válečků / Dvouřadá válečková ložiska s plným počtem těles
Jsme připraveni na Vaše otázky
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Jsme špičkou v našem oboru

Navrhneme pro vás technicky optimální řešení v co nejkratším čase. Ušetříme vám náklady a vždy víte, že jsme tu pro vás 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, 365 dnů v roce.
Coroll - výhody

Skladové zásoby za více než 100 mil Kč.

Skladové zásoby doplňujeme podle konkrétních potřeb našich zákazníků i požadavků trhu a dodáváme „just in time“
Coroll - výhody

Dodávky ze skladu do 24 hodin

Upravíme a dodáme i lineární vedení pro potřeby MRO maximálně do 24 hodin.
Coroll - výhody

30 let zkušeností v oboru

Můžete se spolehnout na naši odbornost získanou dlouholetou praxí
Coroll - výhody

Profesionální technická podpora

Náš zkušený technický tým zajišťuje zákazníkům komplexní poradenství.
Coroll - výhody

Garance kvality a původu zboží

Spolupracujeme s renomovanými světovými výrobci, jsme vždy schopni doložit původ zboží, garantovat kvalitu a ručit za jeho parametry.
Coroll - výhody

Pohotovostní služba 24/7

Smluvním zákazníkům poskytujeme nepřetržitou službu dodávek zboží.
Logup zastupuje největší výrobce v oboru
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.